Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Podsumowanie projektu FIRECE – zaproszenie na konferencję on-line 16 września 2020

Inwestycje w działania wspierające transformację przemysłową ku zielonej gospodarce, to jedno z wyzwań na poziomie światowym. 16 września br. roku odbędzie się konferencja on-line pt. „Bardziej zielone MŚP dla stabilnego środowiska. Instrumenty polityki w celu wsparcia niskoemisyjnej transformacji gospodarczej Europy Środkowej”, przedstawiająca rezultaty projektu FIRECE, współfinansowanego przez program Interreg Europa Środkowa

Baner konferencji projektu FIRECE

Projekt FIRECE, w którym Województwo Lubelskie jest od 3 lat partnerem, wspiera wdrażanie Regionalnych Planów Energetycznych Partnerów z Austrii, Chorwacji, Czechach, Niemczech, Węgier, Włoszech oraz Polski poprzez promowanie (Innowacyjnych) Instrumentów Finansowych i optymalizację inwestycji publicznych obejmujących niskoemisyjną transformację gospodarczą. 

Konferencja będzie niepowtarzalną okazją do podzielenia się z Państwem doświadczeniami z realizacji projektu oraz szansą na zdobycie cennej wiedzy opartej na jego najbardziej obiecujących wynikach. Wydarzenie zakończy prezentacja Wspólnego Sekretariatu na temat możliwości współpracy w ramach przyszłego Programu Interreg Europa Środkowa 2021 -2027. W imieniu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji. 

Rejestracja na konferencję
Agenda spotkania  (PDF 1 MB)