Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Programy Interreg: Region Morza Bałtyckiego, Europa Środkowa, Europa na lata 2021-2027 – podsumowanie spotkania informacyjnego z 30 marca 2021 r.

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej 30 marca 2021 roku zorganizowało pierwsze z cyklu spotkań informacyjnych na temat programów Interreg Region Morza Bałtyckiego, Interreg Europa Środkowa i Interreg Europa 2021-2027.

Podczas kolejnych spotkań omawiane są zasady tych programów, zakres tematyczny, charakterystyka projektów, a także planowane terminy pierwszych naborów wniosków. Charakterystykę programów uzupełniają przykłady projektów zrealizowanych z udziałem polskich instytucji w okresie 2014-2020. Dzięki współpracy z urzędami marszałkowskimi  prezentowane są także doświadczenia poszczególnych województw w zakresie współpracy transnarodowej i międzyregionalnej.

W trakcie spotkania 30 marca swoim doświadczeniem w realizacji międzynarodowych przedsięwzięć podzieliły się: Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego i Dolnośląska Instytucja Pośrednicząca.

Kolejne spotkania z tego cyklu odbędą się 15 i 16 kwietnia 2021 roku (została już wyczerpana pula wolnych miejsc). W związku z dużym zainteresowaniem, dodatkowe spotkanie jest planowane na 28 kwietnia 2021 roku; o uruchomieniu rejestracji poinformujemy odrębnym komunikatem na stronie www.ewt.gov.pl